Aktualności

Dzień Patrona I Liceum Ogólnokształcące PUL w Wołominie

Data publikacji 14.05.2024

W poniedziałek, na Placu 3 Maja w Wołominie, Dzień Patrona – 111 Eskadry Myśliwskiej obchodziło I Liceum Ogólnokształcące PUL w Wołominie. W uroczystości z ramienia Policji uczestniczył pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie insp. Mariusz Kaszowicz.

W tym roku Dzień Patrona bohaterskich pilotów 111 Eskadry Myśliwskiej - I Liceum Ogólnokształcące PUL obchodziło w poniedziałek 13 maja br. na Placu 3 Maja w Wołominie. Piękna pogoda sprzyjała licznym przybyciem żołnierzy, strażaków, przedstawicieli władz samorządowych, nauczycieli, weteranów, przedstawicieli innych organizacji oraz rodziców młodych adeptów. Komendę Powiatową Policji w Wołominie reprezentował pełniący obowiązki Komendanta insp. Mariusz Kaszowicz.

Przybyli goście mieli możliwość obejrzenia wspaniale przygotowanej uroczystości, począwszy od meldunku o gotowości do rozpoczęcia apelu, po zakończenie musztrą, podczas której adepci szkoły dali pokaz swoich niemałych już umiejętności. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła te wyczyny brawami.

oprac.MK

Powrót na górę strony