Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony Stanisław Rzetelski

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują 80- letniego Stanisława Rzetelskiego mieszkańca Wołomina. Po raz ostatni mężczyzna widziany był w sobotę 6 kwietnia 2024 r. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do policjantów prowadzących poszukiwania w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie osobiście lub pod numerem telefonu tel. 47 72 47 203.

Zaginiony to Stanisław Rzetelski 80- letni mieszkaniec Wołomina.

Rysopis: wzrost – 155 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe krótkie, lekko kręcone, oczy koloru niebieskiego.

Zaginiony jest osobą samotną. Mężczyzna 6 kwietnia 2024 r. wyszedł z domu w Wołominie i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu. Policjanci nie posiadają informacji w co ubrany był 80- latek w chwili zaginięcia.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do policjantów Wydziału Kryminalnego prowadzących poszukiwania w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie osobiście lub pod numerem telefonu tel. 47 72 47 203. Można także wysłać e-mail na adres: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl

mł. asp. Monika Kaczyńska

Powrót na górę strony