Aktualności

Dziękuję – mały, ale jak ważny gest

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Markach wpłynęły przepiękne podziękowania od chłopca, którego konsolę do gier odzyskali funkcjonariusze.

Policjanci nie oczekują za swoją pracę specjalnych podziękowań, wykonują swoje przydzielone zadania zgodnie z potrzebami służby. Niemniej jednak jest nam zawsze bardzo miło kiedy ktoś doceni zaangażowanie policjantów i poświęci swój czas, żeby napisać kilka miłych słów.

Kilka dni temu mareccy policjanci zatrzymali sprawczynię kradzieży w domu jednorodzinnym, której dokonała 32-latka podczas wykonywania usługi sprzątania mieszkania. Mundurowi odzyskali mienie warte ponad 6 tysięcy złotych. Wśród skradzionych przedmiotów była konsola do gier, która należała do mieszkającego tam dziecka.

Chłopiec postanowił napisać list do Komendanta Komisariatu Policji w Markach, w którym w prostych, ale pięknych słowach opisał wdzięczność za odzyskanie skradzionych przedmiotów, a przede wszystkim konsoli i gier, które są dla niego ważne.

Bardzo motywujące i dające siłę do pracy są słowa uznania, skierowane do policjantów przez młodego człowieka. Dziękujemy Tymku, a w przyszłości zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Powrót na górę strony