Aktualności

Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie

Data publikacji 06.01.2023

Przed końcem 2022 roku, w ubiegły piątek, odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie. Na stanowisko mianowany został aspirant Radosław Wasilewski.

Od 30 grudnia 2022 roku nowym zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie jest aspirant Radosław Wasilewski. Rozkaz o mianowaniu, wydany przez Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie inspektora Marka Ujazdy, wręczył I Zastępca podinspektor Mariusz Pawlak.

Aspirant Radosław Wasilewski karierę w policji rozpoczął w 2010 r. jako funkcjonariusz służby prewencyjnej w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie. Od 2012 r. zasilił szeregi Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie zdobywał szlify policyjne na różnych stanowiskach: w pionie prewencji w Komisariacie Policji w Czosnowie i Posterunku Policji w Pomiechówku oraz Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym w KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Od 2016 r. oddelegowany do Komisariatu Policji w Nasielsku, gdzie nadzorował pracę Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. Tam też, przez pół roku 2019 pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu.

Do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie trafił w grudniu ubiegłego roku, by objąć stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie.

Absolwent Uniewrsytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w którym uzyskał dwa tytuły magistra historii i administracji.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

  • Uroczyste przekazanie rozkazu mianowania aspirantowi Radosławowi Wasilewskiemu
  • Uroczyste przekazanie rozkazu mianowania aspirantowi Radosławowi Wasilewskiemu
  • Uroczyste przekazanie rozkazu mianowania aspirantowi Radosławowi Wasilewskiemu
Powrót na górę strony