Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste obchody 100-lecia Służby Cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie

Data publikacji 10.11.2022

11 listopada obchodzimy Dzień Służby Cywilnej. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Wołominie już dzisiaj spotkał się z pracownikami tego korpusu, żeby wszystkim podziękować za zaangażowanie oraz codzienny trud pracy.

W tym roku przypada 100-rocznica postania korpusu pracowników cywilnych. Ta data przypomina nam o tym, jak kształtowały się najważniejsze narodowe modele administracji publicznej.

Z tej okazji inspektor Marek Ujazda Komendant Powiatowy Policji w Wołominie osobiście  podziękował wszystkim pracownikom cywilnym wołomińskiej Policji za dotychczasową, pełną zaangażowania pracę. Zaznaczył, że ich codzienny trud zapewnia sprawną, profesjonalną i efektywną realizacje zadań naszej służby. Podkreślił, że pracownicy cywilni są ważnym filarem Policji, bo przecież Policję nie tworzą tylko mundurowi. Osiągane przez funkcjonariuszy wyniki nie byłyby możliwe bez ciężkiej pracy pracowników cywilnych.

Po uroczystych podziękowaniach wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni przez Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie na uroczysty obiad, aby wspólnie celebrować Dzień Służby Cywilnej.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Powrót na górę strony