Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla podejrzanego o zabójstwo kolegi

Zarzut zabójstwa usłyszał 49-latek. Mężczyzna podejrzewany jest o ugodzenie nożem 55-latka, z którym pokłócił się podczas spotkania towarzyskiego. Pokrzywdzony 55-latek w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł. Sąd Rejonowy w Wołominie zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu tymczasowego. Za popełnione przestępstwo 49- latkowi może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kilka dni temu dyżurny wołomińskiej Komendy został powiadomiony o tym, że mężczyzna ugodził nożem inną osobę. Natychmiast na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci. Oprócz zgłaszającego, zastali mężczyznę z widoczną raną kłutą szyi. Pomimo podjętych działań ratowniczych 55- latek zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Zebrane ślady przez policjantów wskazywały, że mogło dojść do zabójstwa. Jak ustalili wołomińscy funkcjonariusze, podczas spotkania uczestnicy spożywali alkohol. Między mężczyznami doszło do kłótni, która przerodziła się w szarpaninę. 49-latek sięgnął po nóż i ugodził nim w szyję 55-latka.

W chwili zatrzymania sprawca był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przesłuchany. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa 55-latka. Sąd Rejonowy w Wołominie przychylił się do wniosku prokuratora stosując wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu tymczasowego. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

sierż. sztab. Monika Kaczyńska/M.G

Film Zabojstwo_Wolomin.mp4

Pobierz plik Zabojstwo_Wolomin.mp4 (format mp4 - rozmiar 20.05 MB)

Powrót na górę strony